top of page

KALITE POLITIKAMIZ

100% GERÇEK DERİ

Mağazamızdan satın alacağınız tüm mont, kaban, ceket ve yelekler %100 gerçek deridir. Bu ürünler kalitesi düşük olan gerçek derilerde yaşanan koku yapma, boya atma ve çatlama sorunlarına karşı 2 yıl garantilidir.

 
GÖNDERİ & TESLİMAT

150 TL değeri ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Verilen şiparişler aynı gün kargoya verilmekte olup, 1 ya da 2 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği mevcut olup, ilave ücret karşılığında gönderilebilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğinde ücretsiz kargo uygulamamız bulunmamaktadır.

 

KOLAY İADE

Ürününüzü kullanmamanız koşuluyla, faturası ile birlikte yasal süre içerisinde iade edebilirsiniz.

 

SİPARİŞİNİZİ TAKİP EDİN

Vereceğimiz sipariş takip numarası ile siparişinizi yola çıktığı ilk andan itibaren adım adım takip edebilirsiniz.

 

SATIŞ SONRASI HİZMET

Satış sonrası müşteri memnuniyeti amacıyla, yedek parça, aksesuar gibi konularda müşterilerimize hizmet verilmektedir. Kullanıcı hatası durumlarında bile ücreti karşılığında ve ufak tamiratlarda ücretsiz parça ve aksesuar hizmeti verilmektedir.

 

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Aldığınız ürünler 2 yıl garantilidir. 2 yıl içerisinde kullanıcı hataları haricinde, üründen kaynaklanan biri sorun ile karşılaşmanız durumunda, ürünü faturası ile birlikte getirmeniz halinde ücretsiz tamirat ve ya ürün durumuna göre değişim imkanlarından yararlanabilirsiniz.

 

DERİ ÜRÜN BAKIMI

Mağazamızdan ya da başka firmalardan aldığınız deri mont ve kabanların bakımını ücreti mükabili firmamızda yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin yeniden boyanması, yırtıklarının tamir edilmesi, eski canlılığına kavuşturulması konusunda hizmet alabilirsiniz.

KAYSERİ'DE GERÇEK DERİNİN ADRESİ

Elit Deri Kayseri'de gerçek derinin en doğru adresidir. Elit Deri'de bay bayan deri mont, kaban, cüzdan, çanta, evrak çantası, kemer ürünlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında seyahat çantları, valiz ve bavullar, bayan çantaları, portvöy çantları da bulabilirsiniz. 1992'den bu yana Kayseri'de faaliyet gösteren Elit Deri tüm ürünlerine 2 yıl garantili olması ve sürekli satış sonrası hizmetiyle memnuniyetinizi önemser.

 

 

 

bottom of page